  • G1.5X2WH6 - Wiring Duct by Panduit
    PANDUIT
    SKU:
    G1.5X2WH6
    Product Description
    1.5" x 2" x 6', Lead-Free, White, PVC, 0.31" W Slotted, Wide Finger, Wiring Duct
    Product Specs
    SKU:
    G1.5X2WH6
    Color:
    White
    Height:
    2.000 in.
    Length:
    6.000 ft.
    Material:
    PVC
    RoHS Compliant:
    yes
    Type:
    0.31 in. Width Slotted, Wide Finger
    Width:
    1.500 in.