  • 1084-5EN075 - Screw Threaded Insert by Helicoil Stanley Engineered Fastening
    HELI-COIL / STANLEY ENGINEERED FASTENING
    MSRP:
    (You save )
    SKU:
    1084-5EN075
    • Pinterest
    Tiered Pricing for Volume Buys
    Quantity Price Per Each
    Product Description
    M5 x 0.8 MM, 6.25 to 6.8 MM OD, 7.5 MM L, Nitronic 60, 6-7/8-Coils, Diamond Knurled, Free Running, Tanged, Screw Threaded Insert