  • STB101-0.525-34 - Ball Stud by LYNTRON
    LYNTRON
    SKU:
    STB101-0.525-34
    Product Description
    #6-32 TPI, 0.25" x 0.525", Zinc Clear Chromate, Steel, Hex, Female Threaded, Ball Stud
    Product Specs
    SKU:
    STB101-0.525-34
    Diameter:
    0.250 in.
    Finish:
    Zinc Clear Chromate with Blue Tint
    Length:
    0.525 in.