  • STB116-0.499-0.156-34 - Ball Stud by LYNTRON
    LYNTRON
    SKU:
    STB116-0.499-0.156-34
    Product Description
    #6-32 TPI, 0.25" x 0.499", Zinc Clear Chromate, Steel, Hex, Male Threaded, Ball Stud
    Product Specs
    SKU:
    STB116-0.499-0.156-34
    Diameter:
    0.250 in.
    Finish:
    Zinc Clear Chromate with Blue Tint
    Length:
    0.499 in.