  • STB116-0.473-0.156-31 - Ball Stud by LYNTRON
    LYNTRON
    SKU:
    STB116-0.473-0.156-31
    Product Description
    #6-32 TPI, 0.25" x 0.473", Clear Cadmium, Steel, Hex, Male Threaded, Ball Stud
    Product Specs
    SKU:
    STB116-0.473-0.156-31
    Diameter:
    0.250 in.
    Finish:
    Clear Cadmium
    Length:
    0.473 in.