  • C0363-24P - Industrial/Commercial Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C0363-24P
    Product Description
    24" x 0.85" x 1.43", 25" Travel Length, 100 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Full Extension, 2-Way Travel, Non-Disconnect, Industrial/Commercial Slide
    Product Specs
    SKU:
    C0363-24P
    Disconnect:
    Non-Disconnect
    Extension:
    Full
    Finish:
    Bright Electro Plated Zinc
    Height:
    1.43 in.
    Length:
    24 in.
    Material:
    Steel
    RoHS Compliant:
    yes
    Width:
    0.85 in.