  • C3308-12D - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3308-12D
    Product Description
    12" x 0.5" x 2", 13" Travel Length, 150 Lb Load, Distributor Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Medium Duty, Over Travel, Lever Disconnect, Lock-In/Lock-Out, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3308-12D
    Height:
    2 in.
    Length:
    12 in.
    Width:
    0.5 in.