  • C3601-18D - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3601-18D
    Product Description
    18" x 0.75" x 2.09", 19" Travel Length, 234 Lb Load, Distributor Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Heavy Duty, Over Travel, Non-Disconnect, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3601-18D
    Disconnect:
    Non-Disconnect
    Finish:
    Bright Electro Plated Zinc
    Height:
    2.09 in.
    Length:
    18 in.
    Width:
    0.75 in.