  • F1.5X1.5LG6 - Wiring Duct by Panduit
    PANDUIT
    SKU:
    F1.5X1.5LG6
    Product Description
    1.5" x 1.5" x 6', Lead-Free, Light Gray, PVC, 0.2" W Slotted, Narrow Finger, Wiring Duct
    Product Specs
    SKU:
    F1.5X1.5LG6
    Color:
    Light Gray
    Height:
    1.500 in.
    Length:
    6.000 ft.
    Material:
    PVC
    RoHS Compliant:
    yes
    Type:
    0.2 in. Width Slotted, Narrow Finger
    Width:
    1.500 in.