  • 4184-5CNW075 - Screw Threaded Insert by Helicoil Stanley Engineered Fastening
    HELI-COIL / STANLEY ENGINEERED FASTENING
    SKU:
    4184-5CNW075
    Product Description
    M5 x 0.8 MM, 6.25 to 6.8 MM OD, 7.5 MM L, Gray, Dry Film Lubricant, 304 Stainless Steel, 6-7/8-Coils, Diamond Knurled, Screw-Locking, Tanged, Screw Threaded Insert