  • C9308-20R - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C9308-20R
    Product Description
    20" x 0.75" x 3", 20" Travel Length, 500 Lb Load, Cold Rolled, Clear Electro Plated, Steel, Extra Heavy Duty, Full Extension, Non-Disconnect, Right Hand Lock-In/Lock-Out, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C9308-20R
    Disconnect:
    Non-Disconnect
    Finish:
    Clear Electro Plated
    Height:
    3 in.
    Length:
    20 in.
    Mounting Type:
    Side
    Width:
    0.75 in.