  • ST5177-150.0-34 - Standoff by LYNTRON
    LYNTRON
    SKU:
    ST5177-150.0-34
    Product Description
    M5 x 0.8 mm., 150 mm. L, 8 mm. Width Across Flat, Zinc Clear Chromate, Steel, Hex, Male/Female Threaded, Standoff
    Product Specs
    SKU:
    ST5177-150.0-34
    Finish:
    Zinc Clear Chromate with Blue Tint
    Length:
    150.000 mm.
    Material:
    Steel
    RoHS Compliant:
    yes
    Thread:
    M5 x 0.8 mm.