  • C3301-12P - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3301-12P
    Product Description
    12" x 0.5" x 2", 13" Travel Length, 150 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Medium Duty, Over Travel, Non-Disconnect, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3301-12P
    Disconnect:
    Non-Disconnect
    Finish:
    Bright Electro Plated Zinc
    Height:
    2 in.
    Length:
    12 in.
    Material:
    Steel
    Mounting Type:
    Bracket/Hard
    RoHS Compliant:
    yes
    Width:
    0.5 in.