  • C3307-26P - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3307-26P
    Product Description
    26" x 0.5" x 2", 27" Travel Length, 127 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Medium Duty, Over Travel, Latch Disconnect, Lock-Out, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3307-26P
    Height:
    2 in.
    Length:
    26 in.
    Width:
    0.5 in.