  • C3657-14D - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3657-14D
    Product Description
    14" x 0.75" x 2.09", 14" Travel Length, 273 Lb Load, Distributor Pack, Cold Rolled, Clear Zinc Plated, Steel, Heavy Duty, Full Extension, Lever Disconnect, Stop-Out, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3657-14D
    Disconnect:
    Disconnect
    Extension:
    Full
    Finish:
    Clear Zinc Plated
    Height:
    2.09 in.
    Length:
    14 in.
    Width:
    0.75 in.