  • C3832-C12TRP - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3832-C12TRP
    Product Description
    11.81" x 0.5" x 1.8", 12" Travel Length, 100 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Clear Electro Plated, Steel, Medium Duty, Full Extension, Lever Disconnect, Touch Release, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3832-C12TRP
    Finish:
    Clear Electro Plated
    Height:
    1.8 in.
    Length:
    11.81 in.
    Width:
    0.5 in.