  • C9322-20-R - Truck Drawer Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C9322-20-R
    Product Description
    20" x 0.75" x 3", 300 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Full Extension, Right Hand Non-Locking Companion, Truck Drawer Slide
    Product Specs
    SKU:
    C9322-20-R
    Finish:
    Bright Electro Plated Zinc
    Height:
    3 in.
    Length:
    20 in.
    Mounting Type:
    Side, Pocket/Bayonet
    RoHS Compliant:
    yes
    Width:
    0.75 in.