  • SS5008-50-20.0-01 - Spacer by LYNTRON
    LYNTRON
    SKU:
    SS5008-50-20.0-01
    Product Description
    10 mm. x 20 mm., Passivated, Stainless Steel, Round, Spacer
    Product Specs
    SKU:
    SS5008-50-20.0-01
    Finish:
    Passivated
    Length:
    20.000 mm.
    Material:
    Stainless Steel
    Outer Diameter (O.D.):
    10.000 mm.