  • T4184-2.5CW025 - Screw Threaded Insert by Helicoil Stanley Engineered Fastening
    HELI-COIL / STANLEY ENGINEERED FASTENING
    SKU:
    T4184-2.5CW025
    Product Description
    M2.5 x 0.45 MM, 3.2 to 3.7 MM OD, 2.5 MM L, Gray, Dry Film Lubricant, 304 Stainless Steel, 3-3/8-Coils, Diamond Knurled, Screw-Locking, Screw Threaded Insert