  • C3732-26P - Electronic Enclosure Slide by Accuride
    ACCURIDE
    SKU:
    C3732-26P
    Product Description
    25.59" x 0.5" x 1.46", 26" Travel Length, 100 Lb Load, Bulk Pack, Cold Rolled, Bright Electro Plated Zinc, Steel, Light Duty, Full Extension, Latch Disconnect, Electronic Enclosure Slide
    Product Specs
    SKU:
    C3732-26P
    Disconnect:
    Disconnect
    Extension:
    Full
    Finish:
    Bright Electro Plated Zinc
    Height:
    1.46 in.
    Length:
    25.59 in.
    Material:
    Steel
    Mounting Type:
    Side/Frame Bracket
    RoHS Compliant:
    yes
    Width:
    0.5 in.