  • F2B30M6X10 - M6X10 FEMALE THREADED COLLAR, B20 BASE, PC4.6 BZP
  • M6X10 FEMALE THREADED COLLAR, B20 BASE, PC4.6 BZP
    BIGHEAD
    SKU:
    F2B30M6X10
    Product Description
    Product Specs
    SKU:
    F2B30M6X10
    Recommended
      Quick view Details
      BIGHEAD
      sku: F2B20M8X10
      M8X10 FEMALE THREADED COLLAR, B20 BASE, PC4.6 BZP
      MSRP:
      Now: Request a quote
      Request a quote
      Quick view Details
      sku: F2B20M6X5
      F2B20M6X5 - M6X5 FEMALE THREADED COLLAR, B20 BASE, PC4.6 BZP
      Request a quote
      sku: F2B30M8X15
      F2B30M8X15 - M8X15 FEMALE THREADED COLLAR, B30 BASE, PC4.6 BZP
    • BigHead M4 x 5 mm B20 BZP Bolt BigHead M4 x 5 mm B20 BZP Bolt
      sku: F2B20M4X5
      BigHead M4 x 5 mm B20 BZP Bolt
    • BigHead M5 x 10 mm B20 BZP Bolt BigHead M5 x 10 mm B20 BZP Bolt
      sku: F2B20M5X10
      BigHead M5 x 10 mm B20 BZP Bolt
    ×
    ×
    Contact Us
    909 W Pinnacle Peak Rd. Ste 102