  • GEE99F-A-C - Grommet Edging by Panduit
    PANDUIT
    SKU:
    GEE99F-A-C
    Product Description
    0.17" x 0.19" x 100', 0.099" Thk Wall, Natural, Polyethylene, Slotted, Grommet Edging W/Adhesive Lined
    Product Specs
    SKU:
    GEE99F-A-C
    Color:
    Natural
    Height:
    0.190 in.
    Length:
    100.000 ft.
    Material:
    Polyethylene
    Panel Thickness:
    0.099 in.
    RoHS Compliant:
    yes
    Type:
    Slotted
    Width:
    0.170 in.