    SM1B38AM5X20
    SKU:
    SM1B38AM5X20
    Head Diameter:
    B38A
    Length:
    20
    Size:
    M5X20
    Thread:
    M5
    Recommended
    • BigHead M5 x 25 mm B38A Bolt BigHead M5 x 25 mm B38A Bolt
      Quick view Details
      BIGHEAD
      sku: SM1B38AM5X25
      BigHead M5 x 25 mm B38A Bolt
      Request a quote
    • BigHead M6 x 20 mm B38A Bolt BigHead M6 x 20 mm B38A Bolt
      Quick view Details
      BIGHEAD
      sku: SM1B38AM6X20
      BigHead M6 x 20 mm B38A Bolt
      MSRP:
      Add to Cart
    • BigHead M6 x 25 mm B38A Bolt BigHead M6 x 25 mm B38A Bolt
      sku: SM1B38AM6X25
      BigHead M6 x 25 mm B38A Bolt
      Now: Request a quote
      Request a quote
    • BigHead M8 x 16 mm B38A Bolt BigHead M8 x 16 mm B38A Bolt
      sku: SM1B38AM8X16
      BigHead M8 x 16 mm B38A Bolt
    • BigHead M8 x 10 mm B38A Bolt BigHead M8 x 10 mm B38A Bolt
      sku: SF2B38AM8X10
      BigHead M8 x 10 mm B38A Bolt
    Contact Us
    909 W Pinnacle Peak Rd. Ste 102