  • 1084-3CNW045 - Screw Threaded Insert by Helicoil Stanley Engineered Fastening
    HELI-COIL / STANLEY ENGINEERED FASTENING
    MSRP:
    (You save )
    SKU:
    1084-3CNW045
    • Pinterest
    Tiered Pricing for Volume Buys
    Quantity Price Per Each
    Product Description
    M3 x 0.5 MM, 3.8 to 4.35 MM OD, 4.5 MM L, Gray, Dry Film Lubricant, 304 Stainless Steel, 6-3/8-Coils, Diamond Knurled, Free Running, Tanged, Screw Threaded Insert